Konferencja „Dobrze Mi”

Konferencja „Dobrze Mi”

Konferencja „Dobrze Mi”

„Każda z nas chce, żeby Jej było w życiu dobrze. No dobrze, ale co to oznacza?
Myślę, że dla każdej z nas, co innego a jednocześnie to samo. Żyjemy i działamy na różnych płaszczyznach, jesteśmy kobietami, żonami, matkami, córkami, synowymi, pracownikami, właścicielkami firm, przyjaciółkami, kochankami, klientkami… I wszystkim jesteśmy potrzebne, nie mogą się bez nas obyć, mówią, że jesteśmy ważne (powiedzieć można wszystko;)), ale … gdzie w tym wszystkim My? Ja? Dlaczego skupiamy się i wypruwamy sobie żyły, żeby innym było dobrze, stawiając siebie na ostatnim miejscu? Dlaczego nasza energia, myśli i działanie kumulują się na dogadzaniu innym?
Stop! Na ten temat zostało powiedziane i napisane już tyle, że nie ma potrzeby kolejny raz wałkować tematu. Cytując klasyka: Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
Od dzisiaj jest jedna zasada. Ma być Tobie dobrze. Po prostu.
Jeżeli Tobie będzie dobrze to innym też będzie z Tobą dobrze. Jeśli w pierwszej kolejności zadbasz i uszczęśliwisz siebie to całej reszcie świata też będzie z Tobą dobrze, bo co wewnątrz to i na zewnątrz. Pamiętaj, nie ma ludzi niezastąpionych, nikt nie zadba o Ciebie tak dobrze jak Ty sama!
Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapetę to, po co żyjemy – czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy na temat roli kobiety w małżeństwie, rodzinie, społeczeństwie, chcących wyjść poza strefę komfortu i żyć pełnią. Pragniemy, aby kobiety zaczęły dbać o siebie, zaspokajać swoje mentalne potrzeby, aby inwestowały czas i energię we własne spełnienie, aby poszukiwały i odnalazły pełnię życia tak, by móc powiedzieć „dobrze mi”.
Kobiety mają tendencje do wpędzania się w role społeczne stawiając siebie na ostatnim miejscu. Często też uważają, że jest im dobrze, ale… Pokazujemy, jak żyć bez „ale”, jak zostać kreatorką własnego satysfakcjonującego losu. Organizujemy spotkania dla kobiet, na których uczestniczki dowiadują się, jak to się robi i czy warto. Z najwyższą dbałością selekcjonujemy prelegentów, którzy potrafią inspirować do działania i pokazują, jak świadomie kreować swój świat. Tylko u nas masz możliwość zobaczenia i posłuchania na żywo najciekawszych mówców, autorów książek, charyzmatycznych ekspertów, porywających ludzi z pasją, specjalistów od samorozwoju, związków, ludzi sukcesu.

Przyjdź, skorzystaj i dowiedz się, jak może być Ci w życiu dobrze!”

Powyższy opis pochodzi ze strony Konferencji „Dobrze Mi” na której będę prelegentką. Jeśli czujesz, że to jest to, to jest ten czas aby zacząć samej decydować o sobie zapisz się na stronie Dobrze Mi i już 21 czerwca 2016 weź życie w swoje ręce :). Do zobaczenia na konferencji.

No comments.