Wakacyjny krąg kobiet

Ekskluzywny Wakacyjny Krąg Kobiet

Drogie Kobiety,
moja dusza zawołała właśnie, że pragnie aby powstał bardzo wyjątkowy Krąg Kobiet, które chcą zrobić coś dla siebie a przy okazji dzieląc się sobą i swoimi doświadczeniami stworzą krąg kobiecej energii, wymiany i relacji.
Ponieważ pomysł jest świeży a czas wakacyjny, chciałabym aby grupa była kameralna i zamknięta, dzięki temu zbudujemy atmosferę otwartości i wzajemnego zaufania, pozwolimy aby nasze kobiece zasoby kreatywności i twórczości mogły się wyłonić i zaistnieć w pełni. Pragnę dzielić się z Wami moją kobiecą energią i wspólnie tworzyć ten Wakacyjny Krąg Kobiet.

Zapraszam Was na wspólne:

  • DZIELENIE SIĘ SOBĄ w kręgu a przez to poznanie nieodkrytych dotąd zakamarków siebie, poznawanie innych kobiet i wzajemne przeglądanie się w lustrach, którymi dla siebie jesteśmy – piękno, które można tam zobaczyć zapiera dech w piersiach, bo każda z nas jest WYJĄTKOWA!
  • PRZYJRZENIE SIĘ WZORCOM, które stanowią przeszkodę w realizacji marzeń; czasem mamy nawet mapę marzeń albo usilnie staramy się o realizację jakiegoś marzenia o ono nie przychodzi – poszukamy odpowiedzi i przyczyny
  • BRANIE I DAWANIE – jeśli skupiamy się tylko na jednym to naturalny cykl przepływu energii jest zakłócony, dając z siebie, od siebie, poświęcając siebie sla innych i rezygnując ze swoich pragnień – rezygnujemy ze swojej mocy – naturą kobiety jest PRZYJMOWANIE – będziemy przyjmować i budzić swoją MOC
  • JA JAKO KOBIETA – córka MATKI ZIEMI, jak czuję ze swoją kobiecością, co skrywam a czym się chwalę; jaki mam w sobie dar do zaprezentowania światu

Wykorzystamy różne techniki i narzędzia pomagające w lepszym poznawaniu siebie, stworzymy atmosferę pozwalającą na spotkanie z emocjami, zastosujemy wizualizacje i ćwiczenia The Journey, użyjemy gier i kart dialogowych; będziemy rozmawiać i dzielić się sobą w kręgu. Będziemy podążać za tym co w duszy i ciele gra.

KIEDY:
Formuła kręgu w pięciu spotkaniach, raz w tygodniu w środę
terminy 29 czerwca oraz 6,13,20,27 lipca
godz. 18.00 – 21.00

CENA:
50 zł za każde spotkanie, istnieje możliwość zapłaty za pierwsze spotkanie oddzielnie i za pozostałe 4 z góry

MIEJSCE SPOTKAŃ:
Strefa Wzrostu, Narbutta 40/15

Zapisy i informacje:Małgorzata Bęben 504 565 707
malgosia.beben@gmail.com

Prowadząca:
Małgorzata Bęben – trener emocji i rozwoju osobistego, pierwsza i jedyna w Polsce Certyfikowana Trenerka Metody The Journey (wg Brandon Bays); uwielbia pracować z kobietami a kobiece kręgi to wołanie jej duszy. Pierwszy krąg, w którym uczestniczyła jeszcze w wieku przedszkolnym tworzyły babcia, mama i ciocie – razem skubały pierze, zbierały zioła i obrywały kwiat lipy; czasy się zmieniły a kobieca MOC pozostała.

Zapraszam Cię do mojego KRĘGU 🙂 Stwórz go razem ze mną!

No comments.