Programy

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram też osoby, które raczkują na drodze do spełniania własnych marzeń, pragnień, celów…

Program akceleracyjny „Mądry biznes”

„Mądry Biznes” to kompleksowy program wsparcia młodego biznesu, adresowany do osób przedsiębiorczych, które planują założyć własną firmę, mają pomysł na biznes, pasję i determinację, ale brakuje im wiedzy biznesowej i praktycznej, jak zrobić to mądrze i przemyślanie. W programie może wciąć udział maksymalnie 20 osób, które podczas całego programu w ciągu 20 tygodni, po każdym bloku tematycznym będą pisać swój własny biznesplan, według którego budowana będzie ich firma. Każdy blok szkoleniowy będzie prowadzony przez specjalistów-praktyków w swojej dziedzinie.

Program ruszył już w czerwcu i potrwa do końca października, a w programie m.in:

  • 10 bloków szkoleniowych z najwazniejsyzch obszarów: modelowania biznesowego, prawa, księgowości, pozyskiwania środków na biznes, sprzedaży, pozyskiwania klientów, marketingu internetowego, tożsamości marki, finansów i budżetowania firmy oraz warsztatów motywacyjnych i osiągania celów.
  • 5 sesji tzw. „Burzy Mózgów” – wspólnie pochylimy się nad kazdym projektem z osobna, kazdy będzie mógł się podzielić swoimi wątpliwościami bądź trudnościami, na które grupowo postaramy się znaleźć rozwiązanie, spojrzeć na własny biznes z perspektywy innych osób i wykorzystać moc i potencjał całej grupy.
  • 2 spotkania z Gośćmi specjalnymi – przedsiebiorcami, którzy z sukcesem założyli swoje biznesy i chcą się podzielić własnym doświadczeniem.
  • Indywidualne konsultacje i networking – podczas trwania całego programu, uczestnicy mają do dyspozycji indywidualne konsultacje ze szkoleniowcami oraz networking i wsparcie wśród uczestników, tak ważny przy budowaniu własnej firmy.

Więcej informacji na stronie www.madry-biznes.pl

Opis konferencji pochodzi z strony programu na Facebooku

No comments.