O mnie

55600001dyplom

Małgorzata Bęben

Pierwsza i jedyna w Polsce Certyfikowana  Trenerka Metody The Journey (wg Brandon Bays).

The Journey czyli „Podróż” to mój sposób na bycie bliżej siebie, na docieranie do tego co mi w duszy gra, na to, aby każdego dnia było mi w życiu lepiej.

Moja przygoda z THE JOURNEY

Moja przygoda z The Journey zaczęła się w 2007 roku w Nowym Jorku, to właśnie tam po raz pierwszy kupiłam książkę a po jej przeczytaniu natychmiast zapragnęłam więcej. Lektura zbiegła się w czasie z warsztatami Totalnej Biologii, w których brałam już wtedy udział w Warszawie. Połączenie wiedzy o emocjach, chorobach i zachowaniach – z możliwością skontaktowania się z tymi emocjami wydało mi się niezwykle pasjonujące.

Tak więc 6.06.2009 roku znalazłam się w Londynie na warsztatach prowadzonych przez Brandon Bays (tego dnia urodziła się moja bratanica Martynka więc łatwo mi zapamiętać). To było niezwykłe przeżycie, byłam zafascynowana a jednocześnie tuż przed własnym procesem moje emocje strachu, lęku, niepewności były tak silne, że chciałam uciec z hotelu. Na szczęście nie zrobiłam tego. To co przeżyłam później, wpłynęło nie tylko na moje samopoczucie, lekkość, radość i apetyt na życie; chciałam więcej.

Rok później a dokładnie 5.06.2010 roku zakończył się mój roczny udział w The Journey Practitioners’ Programme (nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że mój największy opór dotyczył właśnie wymogu ukończenia programu w ciągu roku a niektóre warsztaty odbywają się tylko raz w roku dla całej Europy).

The Journey to dla mnie niezwykle transformujące doświadczenie; spotykanie siebie, swoich emocji, swojego ciała, także od wewnątrz, zaglądanie do pamięci ciała i komórek; poznawanie takich aspektów mnie samej, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Co zyskałam dzięki The Journey?

  • Lepsze zrozumienie siebie, swoich emocji a także ciała – tego jak ono działa.
  • Pozbyłam się różnych dolegliwości i zachowań, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie a wcześniej nawet nie miałam pojęcia, że mogę coś z tym zrobić.
  • Poprawiły się relacje z rodziną, znajomymi oraz zespołem w pracy.
  • Odnalazłam w sobie wewnętrzny spokój i poczułam się BEZPIECZNIE w otaczającym mnie świecie.
  • Odkryłam w sobie ciekawość człowieka – tego jak niezwykłymi istotami jesteśmy. Doświadczyłam tego w setkach procesów The Journey, że każdy, ABSOLUTNIE KAŻDY z nas ma w sobie dobro, radość, miłość i praktycznie nieograniczone możliwości. To co nas ogranicza, to stare, zużyte i często cudze ubranka, które na jakimś etapie życia uznaliśmy za swoje i zupełnie nie zdajemy sobie sprawy z tego, że możemy je zdjąć i zamienić na nowe, pasujące i lśniące 🙂

Brałam udział w warsztatach w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Słowacji i Polsce. Przeprowadziłam setki podróży w głąb siebie. Pomagam sobie. To działa.

Teraz mogę podzielić się swoim doświadczeniem z Tobą. Zapraszam.

No comments.