O podróżach w siebie – The Journey

Masz kłopoty ze zdrowiem?

Brakuje Ci sił i energii do działania i nie wiesz jak je odzyskać?

Przytłaczają Cię problemy i emocje?

Nadal cierpisz z powodu przeszłych wydarzeń?

Emocje i wydarzenia z przeszłości zablokowane w pamięci komórkowej ciała są przyczyną Twoich dzisiejszych problemów.

„Pamięć komórkowa naszego ciała jest jak magazyn, który przechowuje zapisy wszystkich chwil naszego życia. Im więcej tam nierozwiązanych problemów przeszłości, tym mniej przestrzeni na doświadczanie radości teraźniejszości. „Podróż” jest jak sprzątanie tego magazynu, można wtedy odkryć zdrowie, spokój, radość i talenty, których wcześniej nie było widać.”  /Małgorzata Bęben/

 

W czym może mi pomóc The Journey czyli „Podróż”?

Podróż pozwala dotrzeć do korzeni, do pierwotnej przyczyny tego, co nie działa, co boli, co choruje i co chcemy poprawić. Uświadomione, odczute i nazwane emocje przestają tak boleć, łatwiej wybaczyć i pożegnać to, co nam nie służy. Dzięki „Podróży” zyskasz nowe spojrzenie na swój problem i sytuację, będziesz gotowa/-y, aby dokonać zmiany, poczujesz spokój i ulgę, odsłonią się nowe możliwości i zasoby.

Dokąd „Podróż”?

Podróż prowadzi w głąb siebie, do narządów, tkanek i komórek, które „magazynują” emocje oraz wspomnienia związane z trudnymi przeżyciami i sytuacjami. Podróż prowadzi do tego, co zablokowane, wyparte, nieprzeżyte, nieuświadomione, do wzorców rodzinnych, do ograniczających nas przekonań, i przyczyn chorób, do „zamrożonych” w komórkach emocji i wydarzeń.

Jak wygląda taka „Podróż”?

Podróż to proces prowadzony, w którym w bezpieczny sposób –  skupiając się na odczuciach własnego ciała – emocja po emocji, dotrzesz do prawdziwych przyczyn swoich problemów. Przewodnikiem jest Twoje ciało.

Dla kogo „Podróż”?

Metoda ma bardzo szerokie zastosowanie. Można ją wykorzystywać do pracy z dorosłymi i dziećmi. Różnorodność narzędzi pozwala na sięganie do przyczyn chorób i dolegliwości fizycznych, problemów emocjonalnych, traum z przeszłości, niezdrowych nawyków, problemów w relacjach; także wtedy, gdy nie bardzo wiemy, co jest przyczyną naszego problemu. Ciało zna odpowiedź!

Jak często „Podróż”?

Dla nawiązania kontaktu ze swoim ciałem i odczucia poprawy wystarczy już jedna „podróż”, jednak w przypadku długotrwałych chorób, silnych emocji i utrwalanych latami nawyków może być potrzebnych więcej spotkań.

No comments.