Sesje indywidualne The Journey

 Przytłaczają cię emocje?

www emocje

Podróż Emocjonalna – do emocji i wspomnień zablokowanych w ciele. Celem tej podróży jest uzyskanie stanu wewnętrznego spokoju i emocjonalnej harmonii. To podróż do emocji, przekonań, zachowań, schematów rodzinnych.

Celem tej podróży jest dotarcie do emocji, która została kiedyś w przeszłości „zamrożona” w ciele, bo była zbyt trudna, aby sobie z nią poradzić w danej chwili i sytuacji. Od tamtej pory, to wspomnienie wraz z zablokowanym odczuciem stanowi emocjonalny ciężar i balast, który daje o sobie znać w postaci złego nastroju, braku energii, powtarzających się sytuacji, w których przeżywamy podobne emocje, a nawet problemów zdrowotnych. W ten sposób, emocja ta zachęca nas do spotkania z nią i uwolnienia jej. Kiedy pożegnasz ten stary problem, nagrodą będzie odzyskany spokój i wewnętrzny balans. Zyskasz przestrzeń na radość a Twoje życie nabierze nowego blasku. To podróż do odzyskania prawdziwego siebie.

Czas trwania ok 2 godz.

Zapisz się na sesję: tel. 602 205 340, e-mail: mbeben@vp.pl


Masz problemy zdrowotne?

www mini

Podróż Fizyczna – do przyczyn bólu, dolegliwości i chorób. Celem tej podróży jest pomoc w powrocie do zdrowia i sprawności fizycznej.

Wszystkie bóle, dolegliwości fizyczne i choroby mają swój związek z emocjami i naszymi doświadczeniami (albo naszych rodziców i przodków). Ciało jest niezwykle mądre, zawiera wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzi. Podróż fizyczna pozwoli Ci do nich dotrzeć i wykorzystać do uzdrowienia emocji i chorych
miejsc. Ta podróż wykorzystuje elementy kreatywnej wizualizacji, w czasie, której
w bezpieczny sposób dotrzesz do tej części siebie, narządu, kości, tkanki a nawet
komórki – która, w bezpośredni sposób związana jest wydarzeniem i emocjami,
które stanowią przyczynę twojej choroby czy bólu. Kiedy poznasz przyczyny
swojego problemu i zrozumiesz je, będzie Ci łatwiej wybaczyć a dzięki temu
pożegnać bolesne wspomnienie i emocje, uwalniając naturalne zasoby
samouzdrawiania obecne w Twoim ciele.

Czas trwania ok. 1,5 godz.

Zapisz się na sesję: tel. 602 205 340, e-mail: mbeben@vp.pl


Czujesz, że przypływ bogactwa jest zablokowany?

www obfitość

Podróż Obfitości – do blokad, które sprawiają, że Twoje bogactwo jest w drodze do Ciebie, jednak ciągle jeszcze nie dotarło. Celem tej podróży jest rozpoznanie i oczyszczenie blokad emocjonalnych, które spowolniły albo zamknęły dopływ tego, co dla Ciebie stanowi obfitość i bogactwo, aby przywrócić jego naturalny dopływ.

Obfitość często kojarzy nam się z pieniędzmi, z zasobami i dobrami materialnymi. Jednak, w praktyce ma ona znacznie szerszy zakres i dotyczy przede wszystkim tego czy czujemy się bogaci, czy tęsknimy za czymś, czego nam brakuje. Jeśli, przykładowo, brakuje nam miłości, to bywa, że nawet posiadanie milionów nie wypełni pustki uczuciowej. Obfitość, to przede wszystkim poczucie dobrostanu, które dla każdego z nas może być inne. W trakcie tej podróży dotrzesz do blokad dotyczących: pieniędzy, pracy, kariery, relacji, rodziny, twórczości, wiedzy, edukacji, wszystkiego co dla Ciebie stanowi „obfitość i bogactwo.” W rezultacie tej podróży będziesz mógł zaprosić bogactwo na stałe do swojego życia.To bardzo transformująca podróż, która korzystnie przekłada się na wiele dodatkowych obszarów życia, często zupełnie nieoczekiwanych.

Ten proces wymaga przygotowania i wcześniejszego oczyszczenia blokad emocjonalnych oraz fizycznych.

Czas trwania ok. 3 godzin.

Zapisz się na sesję: tel. 602 205 340, e-mail: mbeben@vp.pl


Trudno Ci czasem zrozumieć siebie?

www no egoPodróż do własnego potencjału / wnętrza siebie, do lepszej komunikacji ze sobą i z innymi (w oparciu o Enneagram) NO EGO

Celem tej podróży jest lepsze poznanie i zrozumienie siebie, swojego typu osobowości oraz mechanizmów, które Cię wspierają albo przeszkadzają. Usuwając „przeszkadzacze” wprowadzisz więcej spokoju i harmonii do swojego życia, zrobisz miejsce dla nowych zasobów i możliwości; dla nowej jakości życia.

Jeśli jakieś odczucia, zachowania czy myśli towarzyszą nam od zawsze, albo prawie zawsze – uznajemy je za naturalną część siebie. Nawet, jeśli odczucia te nie są dla nas komfortowe czy przyjemne, to z czasem oswajamy się z nimi, uznajemy za swoje. Pozytywne jest to, że nie jesteśmy skazani na nie na zawsze. Możemy je zmienić. Możemy dotrzeć do myśli, schematów, zachowań i sytuacji oraz przekonań, które uruchomiły takie a nie inne wzorce myślowe i zamienić je na zdrowsze i korzystniejsze dla nas.

Te podróże oparte są na wiedzy o Enneagramie, który dzieli typy osobowości na 9 grup. Każda z tych grup ma pewne cechy i zasoby, które wspierają i takie, które blokują i ograniczają. W zależności od sytuacji życiowej, doświadczeń, okoliczności możemy czerpać z plusów bądź minusów. Rozpoznanie swojego typu osobowości oraz tego, co nas wspiera a co ogranicza jest podstawą lepszego rozumienia siebie. To jak znalezienie mapy do swojego wnętrza. Wiedząc dokąd prowadzi droga, możemy skupić się na zasobach i atutach oraz usunąć ograniczenia.

W czasie takiej wewnętrznej podróży rozpoznasz i przyjrzysz się temu, w jaki sposób stary mechanizm negatywnie wpływał na Twoje życie oraz zamienisz go na nowe wspierające zasoby, otwierając się na nowe możliwości.

To proces pomagający LEPIEJ zrozumieć siebie. Gdy poznajemy siebie i swoje mechanizmy – łatwiej zrozumieć „dziwne” zachowania innych, zrozumieć życiowego partnera, członków rodziny albo szefa lub pracowników. Życie, relacje i komunikacja z innymi stają się łatwiejsze.

Zapisz się na sesję: tel. 602 205 340, e-mail: mbeben@vp.pl

No comments.